• Zuza Azur

HAVAJSKÝ DENNÍK 06. Pipiwai trail, tradičná cesta okolo Hany, prechádzky po džungli / FOTOGALÉRIA


Ako som spomenula v predchádzajúcom poste, Maui je úžasne rôznorodý ostrov a nie nadarmo sa hovorí, že je to najlepšie miesto na život na svete. Ja absolútne súhlasím, aj keď viem, že každý má to svoje :) Dnes sa mi veľmi písať nechce, tak pridám len pár pekných fotiek z predchádzajúcich týždňov, ktoré sme strávili s Danovou sestrou Nikolkou, ktorá nás prišla pozrieť z Kanady.

Už je večer, prší celý deň a zajtra ráno letíme na Oahu, takže sa musím ešte zbaliť, i keď si beriem len malý ruksak (ok, je to výhovorka aby som nemusela nič dlhšie písať :) )

Takže tu je výber tých najkrajších fotiek už z tradičnej cesty okolo Hany, ktorú podnikáme na víkend minimálne raz za mesiac, pretože vždy je tu čo nové objaviť. Tieto naše úniky do džungle majú neskutočnú energiu a nabijú nás znova na niekoľkotýždňové fungovanie v ´civilizovanom´svete v našom malom plážovom mestečku Kihei.

Prvá polovica fotiek je z môjho obľúbeného PIPIWAI TRAIL, ktorý sa nachádza na juhu ostrova pri 7 sacred pools, ktoré sú tento rok z bezpečnostných dôvodov zatvorené. Druhá polovica je klasika z Hany, všetko čo sa oplatí po ceste vidieť - Red sand beach, Black sand beach, nejaká džungla, vodopády a cesta po south east.#FOTOGALÉRIA #HAVAJSKÝDENNÍK #HAWAII #MAUI #BEST

8 views0 comments

© 2017 by Undercover Islander

All rights reserved

Slovakia/Slovensko