• Zuza Azur

HAVAJSKÝ DENNÍK 7. Stretnutie s celebritou a o tom, ako som si myslela, že mi v štúdiu umrelo dievča

Updated: Jun 13, 2019Apríl v skratke - stalo sa milión vecí a ja som znovu nemala veľa času sedieť za počítačom a vlastne, kto by aj chcel, keď máš vonku tropický raj. Na jednej strane to všetko absolútne milujem, na druhej strane ťa tá krása a počasie nútia byť stále vonku a tak sa mi doma kopia veci, čo treba porobiť. Takže mi písanie nových článkov zaberá dlhšie ako som očakávala, keďže sa vždy nájde niečo lepšie na práci. Každú chvíľu boli pikniky a oslavy na pláži, výlety do džungle, kempingy na Hane a proste všetko možné len nie povinnosti. Príde mi, že čas sa nejak zrýchlil a čím som staršia tým ide život rýchlejšie. Len teraz som bola preskúmať Oahu a už odvtedy ubehlo niekoľko týždňov.


V marci mi prišla najlepšia kamarátka s jej kamarátmi, oslávila som s nimi narodeniny na Little beach nuda pláži a celý čas čo tu boli bola strašná sranda a aspoň sme šli s nimi po miestach, kde sme už dávno neboli - napríklad na západ slnka na vrchol sopky Haleakali. Aby som objasnila tie narodky, každú nedeľu býva na tejto nuda pláži živá hudba, drumms, tance s ohňom a plno hippie vecí, prevažne od lokálcov. Na drumy tu zvykne hrať Steve Tyler z kapely Aerosmith, ktorý tu žije, ja som ho ale ešte nestretla, ale stále na tom pracujem :). Kto chce je nahý, kto nie, nie. Je to veľmi voľná a prirodzená atmosféra, osprchovali sme sa šampanským, v ten deň boli obrovské vlny a tak sme sa všetci poriadne vybláznili...


Ako som spomenula v predošlích príspevkoch, našla som si nové hobby a to tetovanie hennou, a tak chodím občas do štúdia, kde už poznám ľudí a dovolia mi zlepšovať sa.

Jeden deň som tam bola takto sama a do dverí vošiel veľmi vysoký muž. Bola som na počítači, takže som len v rýchlosti kukla a pozdravila ho, no pohľad sa mi okamžite vrátil. Bol to hollywoodsky herec Liev Schreiber, meno ti možno nič nehovorí, ale keď si ho vygoogliš, tú tvár budeš určite poznať. Ja som ho teda spoznala okamžite, ale nevedela som mu prísť na meno. Prišiel a popýtal sa ako to funguje, koľko to bude stáť a že sa za chvíľu vráti aj s deťmi, ale najprv idú vedľa na obed. Keď odišiel, hneď som písala Danovi aby mi napísal, ako sa volá, lenže som mu ho nevedela opísať. Vedela som iba, že Dan zvykol pozerať jeho seriál (Ray Donovan), je to taká tá tvár, ktorú každý pozná, ale nevieš si spomenúť, kde si ho videl. Za chvíľu sa vrátil aj so 4mi deťmi a zostal tam asi hodinu. Sedel celý čas hneď vedľa mňa a sledoval ma, ako to robím. Stále sme kecali, no nedala som mu najavo, že ho poznám. Neviem prečo. Asi mi bolo blbé otravovať ho keď sa mu to pravdepodobne stáva každú chvíľu. Síce som na neho furt čumela, lenže ja vždy ľudom pozerám do očí, keď sa s nimi rozprávam... Možno že aj vďaka tomu, že som sa k nemu chovala normálne sme sa celý čas uvolnene rozprávali. Spomenul, že žil skoro dva roky v Prahe (pravdepodobne natáčal) a tak sme mali aspoň spoločnú tému. Až keď platil zlatou american express kartou, tak som sa kukla na meno a konečne mi docvaklo, že som ho videla v X-menoch a vo filmoch s Angelinou Jolie (Salt) a Melom Gibsonom. Receipt mi ale nepodpísal. :D (Na Hawaii to musíš vždy keď platíš kreditkou.) Keď som dokončila všetky 4 tetovania, zavolal žene cez video chat aby jej ich ukázal, bola to vysmiata blondýnka na ulici v New Yorku, a až doma po krátkom googlení mi došlo, že to bola herečka Naomi Watts!

Druhý príbeh sa odohral znova v henna štúdiu. Sedela som tam so šéfom štúdia a keďže dievča, čo tam pracuje odišlo na obed a akutát prišili zákazníci, nechal ma to urobiť za ňu. Bola to matka a dve dcéry, kreslila som niečo tej staršej okolo pupka, takže stála a ja som sedela pri nej a sústredila sa na hennu. Toto dievča zrazu spadlo rovno ako doska na sklenený stolík hneď vedľa nás a z toho zas na kachličkovú zem. Ako padala, tak vlastne padla tvárou aj na to sklo, aj na zem, ruky mala pevne pri tele a ničoho sa ani nesnažila zachytiť. Jej matka, ktorá sedela hneď vedľa začala neskutočne hlasno, dlho a hystericky kričať jej meno a slovo ´no´. Ten krik bol až mrazivý a zdalo sa mi, že to trvá večnosť. To dievča ležalo na zemi, totálne vystretá, akoby mala nejaký kŕč, ale vôbec sa nehýbala a mala celý čas otvorené oči. Bola bledá a ja som si naozaj myslela, že je mŕtva. S tým ako jej matka kričala ´no Anie nooooooo´to vyzeralo, že si to isté myslí aj ona. Všetci sme boli zamrazení a v šoku, srdce mi bilo ako ešte nikdy predtým. Matka začala to dievča preberať na zemi, no neodopovedalo. ja som kričala na šéfa nech volá 911, no on vyzeral akoby sa nič nedialo a myslím, že celé jeho chovanie povedalo dosť o jeho charaktere. Dievča sme nakoniec prebrali, bola v šoku, nevedela čo sa stalo a každú chvíľu upadala zas do bezvedomia. Za chvíľu prišla ambulancia a boli s ňou u nás v štúdiu vyše hodiny. Nakoniec len zhodnotili, že bola dehydrovaná a vyčerpaná. Tak toľko k tejto dráme. Bolo to neskutočne strašidelné, vidieť len tak padnúť mladé dievča na zem, bez nejakej príčiny....


#HAVAJSKÝDENNÍK #HAWAII #MAUI

21 views0 comments

© 2017 by Undercover Islander

All rights reserved

Slovakia/Slovensko