THAJSKO

Thajsko bolo súčasťou dvojmesačného tripu po Indonézií a juhovýchodnej Ázií 2016. Leteli sme sem z Bali, stihli Bangkok a juhovýchodné malé prímorské mestečko Cha - Am, kde sme navštívili prírodnú zvieraciu rezerváciu, kde sa ošetrujú zachránené zvieratá z cirkusov, zoo a rôznych show. Keď sú dostatočne silné a pripravené na život v džungli, vypustia ich do divočiny, kam patria. Podrobnejšie som o tejto krásnej skúsenosti napísala v článku TU, kde nájdeš aj fotografie so slonami a opicami.

Mne osobne sa Bangkok veľmi páčil a aj vďaka nemu som sa kompletne zamilovala do ázijskej kultúry. Mesto je neskutočne živé, farebné, pulzujúce, moderna sa stretáva s budhistickou kultúrou a všetko sa to nejak úžasne mixuje do jedného. Od neskutočných chrámov, zlatých mega budhov a všadeprítomných mníchov po divoké bary, ladyboys na ulici, párty ulice a jedny z najväčších shopping centier na svete. Podrobnejšie som o tom písala TU - Neplánovaná cesta okolo sveta

Inšpiruj sa mojou šialene rôznorodou fotogalériou :)

Fotit na uliciach v Bangkoku je takmer záruka, že každá fotka bude dobrá, ono to ide vlastne samo. Street photography je tu jedna radosť. Občas veľké mestá nemusím, ale toto je tak zvláštna kombinácia všetkého, že ma to šialenstvo nabíjalo silnou energiou a vzrušením z každého ďalšieho kroku a nového okamžiku.

Skoro ráno som sa budila s nadšením, čo v ten deň nové uvidím a kam pôjdeme objavovať. Zobúdzala som sa plná energie a tak by to malo byť každý deň :)

© 2017 by Undercover Islander

All rights reserved

Slovakia/Slovensko